Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ömer dizisi 3 bölüm full izle

  1 ziyaretçi

  ömer dizisi 3 bölüm full izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ömer

  Ömer

  3. Bölümün Konusu;

  Ömer ile Gamze’nin kalpleri birlikte atmaya başladığı anda, Reşat’ın bakışlarıyla karşılaşan Gamze, bu aşkın imkansızlığını yeniden acı bir şekilde fark eder ve Ömer’den uzak durmaya karar verir. Reşat ise Ömer üzerindeki baskılarını iyice artırır ve onun doğru yolu bulması için yeni bir yol aramaya başlar. Bu sefer işini şansa bırakmamaya kararlıdır.

  Kocasının ihanetinin her geçen gün yeni bir boyutunu öğrenen Nisa, çaresizlikle kıvranırken, sıkıntılarını Gamze’ye açar. Farklı hayatlar içinde görünseler de, aslında iki kadın da benzer acılarla boğuşmaktadır. Gamze’nin Nisa’ya uzattığı yardım eli, kendi hayatında da bir krize yol açar.

  Ömer’in sabırlı ve kararlı duruşu, sonunda Gamze’nin de pes etmesine neden olur. İkisi yeniden birbirlerinin gözünün içine bakmaya cesaret ettiğinde Ömer’in aklında tüm engelleri aşacak tek bir çözüm vardır. 

  Yazı kaynağı : www.startv.com.tr

  ÖMER İZLE! Star TV dizi izle ekranı ile Ömer 3. bölüm izle tek parça! Ömer son bölüm full HD izle kesintisiz!

  �mer 3. B�l�m izle! �mer dizisi 3. b�l�m full izle!

  Ömer 3.Bölüm

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.trdiziizle.co

  Ömer 3.Bölüm izle

  Hz. Ömer Dizisi 3. Bölüm - Türkçe Altyazılı HD | Muslim Medya

  Hz. Ömer Dizisi 3. Bölüm - Türkçe Altyazılı HD | Muslim Medya

  Orijinal İsmi: Farouk Omar
  Tür: Aile, Biyografi, Dram,Tarih
  Yapımı: 2012 – Suudi Arabistan, Suriye, Fas
  Süre: 46 dk (30 Bölüm)
  Yönetmen: Hatem Ali

  Konusu: Halifeliği ile İslam tarihinin çok önemli bir dönemine damga vurmuş, adalet ve muhakemenin evrensel kanunlarını şekillendirmiş, adalet timsali bir halifenin yaşamını anlatan muhteşem bir prodüksiyon başlıyor… Hz Ömer Yapım aşaması 2 yıldan fazla süren, on binlerce oyuncu ve figüran kullanılan, Arap televizyon tarihinin en büyük ve pahalı prodüksiyonu “Hz. Ömer”, Ortadoğu ve Arap ülkeleriyle birlikte aynı anda ülkemizde yayına giriyor. Dizinin efektleri Hollywood sinemasının en başarılı örneklerine imza atan BUF tarafından hazırlandı. BUF; daha önce, Avatar, Matrix, Spiderman gibi filmlerin özel efektlerini gerçekleştirdi. Bu büyük prodüksiyonun müzikleri ise tanıdık bir isme ait… Fahir Atakoğlu Evrensel bilginin koruyucusu, ileri görüşüyle bir ulusu yönlendiren İslam tarihinin en önemli liderlerinden biri olan Hz. Ömer’in hayatını anlatan 31 bölümlük bir dev prodüksiyon…

  Bu video/film Youtube’dan orijinal linki paylaşılarak eklenmiştir. Site tarafından sadece Türkçe altyazı eklenmiştir.

  Yazı kaynağı : muslimmedya.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap