Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ölüdeniz paraşüt fiyatları 2022

  1 ziyaretçi

  ölüdeniz paraşüt fiyatları 2022 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları

  Fethiye yamaç paraşütü fiyatları güncel olarakyamaç paraşütü bilet sayfamızdadır. Ülkemizde yamaç paraşütü dendiğinde akla ilk gelen yerlerden biri Fethiye Babadağ’dır. Babadağ’ın 1700, 1800 ve 1960 metre yüksekliğindeki uçuş pistlerinden gerçekleştirilen yamaç paraşütü, deneyimli pilotlar eşliğinde yapılmaktadır. Yurtiçinden olduğu kadar dünyanın birçok yerinden de hem tatilini geçirmek hem de olağanüstü manzaraya karşı yamaç paraşütü yapmak için her yıl yoğun turist trafiği yaşanmaktadır.

  Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları 2022

  Fethiye Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları 2022

  Fethiye Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları 2022 yaz sezonu için belli oldu. Ölüdeniz pilot kooperatifinin aldığı fiyat politikası kararı doğrultusunda sadece uçuş fiyatı en az 1900 tl olacak.

  Fethiye Yamaç Paraşütü fiyatları değişkendir

  Bu yıl yaz sezonuna henüz giriş yaptığımız günlerde en çok merak edilen konuların arasında Fethiye yamaç paraşütü fiyatı gelmektedir.

  2021 yılı Haziran ayı itibari ile Babadağ tandem atlayışı pistine teleferik ile çıkılmaya başlandı. Daha önceleri araçla 45 dakikayı bulan dağ yolculuğu artık 15 dakikada teleferik ile sağlanmaktadır. Bu da zaman ve kolaylık açısından avantaj sağladığı gibi eşsiz bir doğa manzarasını da izleme şansı vermektedir. Fethiye yamaç paraşütü fiyatları gibi Babadağ Teleferik fiyatı da merak konusudur.

  Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları neden değişken?

  Fiyatlar 2021 yılı için ortalama 600 TL’dir. Teleferik ile dağa çıkış dahil kişi başı fiyat 750 TL’yi bulmaktadır. Teleferik tercih etmeyenler özel araçları ya da tur firmalarının araçları ile dağa çıkabilmektedir.

  Babadağ yamaç paraşütü için oldukça güvenli yerlerden biridir. Ayrıca Ölüdeniz manzarasına hakim olması eşsiz bir uçuş şansı vermektedir. Babadağ’ın 1200, 1700, 1800 ve 2000 metre yükseklikte kalkış pistleri bulunmaktadır. Uçuşlar, hava şartları ve rüzgarın uygun olmasına göre günlük ve anlık olarak en uygun pistlerden yapılmaktadır.  Yarım saat civarında havada kalınmakta ve uygun iniş pistine iniş yapılmaktadır.

  Paraşütle atlama fiyatları, mevsime, turist talep yoğunluğuna göre değişmektedir. Özellikle tur firmaları ile yamaç paraşütü yapmayı tercih edenler için fiyata dahil hizmetler söz konusudur. Bunlar, otel geliş gidiş transferleri, teleferik ile dağa çıkış, sigorta ve orman giriş ücretidir. Paraşütle uçma sırasında pilotlar tarafından yapılan profesyonel video ve fotoğraf çekimleri için ekstra ücret talep edilmektedir.

  Ölüdeniz Fethiye Teleferik ücretleri

  Babadağ teleferik ücreti 80 tl. Teleferikle dağa çıkış, paraşütle atlama, fotoğraf ve video çekimi kişi başı paket uçuş fiyatları 900 TL civarındadır.

  Tandem Yamaç paraşütü yapmak için deneyime ve eğitime gerek yoktur. T2 pilot sertifikasına sahip pilotlar eşliğinde uçulmakta ve güvenli bir uçuş için pilotun komutlarına uymak yeterlidir. Tek başına uçmak için pilot eğitimi alarak sertifika sahibi olmak gerekir. Fethiye’de bu eğitimi veren, Türk Hava kurumu tarafından denetlenen kurumlar bulunmaktadır ve kurs başarılı bir şekilde tamamlandığında Bakanlık onaylı sertifika verilmektedir.

  Fiyatlar yaz sezonunda artmaktadır

  Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları nın yazın artması turist sayısının ve ilginin artmasındann kaynaklanır. Kış döneminde fiyatlar daha azdır. Rüzgarın uygun olduğu günlerde kış aylarında da yamaç paraşütü yapılabilmektedir. İlkbahar ve sonbaharda daha uygun Fethiye yamaç paraşütü fiyatları söz konusudur. Ayrıca taleplerde yaz aylarına göre daha azdır. Bu yüzden hemen her gün rezervasyon yaptırmaya gerek kalmadan, hava şartları uygun olduğu sürece Fethiye yamaç paraşütü yapılabilmektedir. Ancak yaz aylarında yoğunluk nedeniyle rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

  Bazı yamaç paraşütü firmaları ve tur şirketleri yaz aylarında belli zaman aralığı için kampanya yapmakta ve bu günler için uygun Fethiye yamaç paraşütü fiyatları ile uçmak mümkündür. Ayrıca erken rezervasyonlarda da yamaç paraşütü fiyatları daha avantajlı olmaktadır. Bu yüzden yaz tatilini Fethiye ve Ölüdeniz çevresinde geçirmek ve tatil programında yamaç paraşütü aktivitesi düşünenler erken rezervasyon yaptırarak uygun Fethiye yamaç paraşütü fiyatlarından yararlanabilirler.

  Tur şirketleri paketlerine yamaç paraşütü ekler

  Tur firmaları, bazı tatil paketlerine yamaç paraşütü ve diğer aktiviteleri de eklemektedir. Böylece oldukça uygun Fethiye yamaç paraşütü fiyatları mümkün olmaktadır. Tatil planları yaparken bu bilgileri göz önünde bulundurmanızı ve tatiliniz sırasında neler yapmak istediğinizi, beklentilerinizi belirlemenizi öneriyoruz.

  Geçtiğimiz 2020 yılında pandemi nedeniyle yabancı turist sayısı oldukça sınırlıydı. Bu yüzden Fethiye yamaç paraşütü fiyatları 450 TL civarında idi. İçinde bulunduğumuz 2021 yılı için Fethiye yamaç paraşütü fiyatlarının 600 TL civarında seyretmesi bekleniyor. Her ne kadar pahalı bir aktivite olduğu düşünülse de özellikle adrenalin tutkunlarının Ölüdeniz’in muhteşem manzarasını kuş bakışı izleyerek özgürce uçmalarından alacakları keyif düşünüldüğünde buna değecektir.

  Yaz tatilinizi Fethiye ve çevresinde yapmayı planlıyorsanız şimdiden yamaç paraşütü rezervasyonu yaptırmanızı öneriyoruz. Sezon sonu sakin bir tatil yaparken uygun Fethiye yamaç paraşütü fiyatlarından faydalanayım diyorsanız eylül ekim ayları için rezervasyon yaptırarak erken rezervasyon ayrıcalıklarından da yararlanabilirsiniz.

  Fethiye Yamaç Paraşütü

  Netice itibarı ile Fethiye Ölüdeniz’de yamaç paraşütü yapmak çok özel bir deneyimdir. Herhangi bir aktivite ile karşılaştırılmayacak kadar muhteşemdir. Ekstrem tatil’de aramalarınızı deneyimli bir pilot karşılayacak ve merak ettiklerinizi deneyimli, ehliyetli ve yetkin bir kişiden öğreneceksiniz.

  Yamaç paraşütü, gezginler ve turistler arasında giderek daha popüler hale gelen bir aktivitedir. Fethiye, bunu denemek için dünyanın en iyi yerlerinden biridir. Deneyimli bir pilot eşliğinde uçmak isteyenler için tandem yamaç paraşütü mevcut olup, Fethiye Ölüdeniz Babadağ’dan kalkış yapılan ve muhteşem mavi lagün manzarası sunan paraşüt uçuşları bulmak mümkündür.

  Yaş, kilo sınırı ve süresi

  Yamaç paraşütü için yaş sınırımız 4 ile 65 arasındadır ve ağırlık sınırı ise tipik olarak 100 kg civarındadır. Uçuş süresi aşağı yukarı 25-30 dakikadır, ancak bu hava şartlarına bağlı olarak değişebilir. Yamaç paraşütünü denemekle ilgilenen ancak bunu tek başına yapamayanlar için biz buradayız. Nasıl deneyimlemeyi seçerseniz seçin, yamaç paraşütü, ömür boyu sürecek anılar yaratacağı kesin bir aktivitedir.

  Ayrıca Tüplü Dalış aktivitesini tavsiye ederiz.

  Bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : ekstremtatil.com

  Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları 2022 - Yin Yang Travel

  Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları 2022 Yılı - Babadağ - Ölüdeniz - Muğla

  Fethiye Yamaç Paraşütü | Fiyat | Yaş | Süre | Ölüdeniz

  Fethiye Yamaç Paraşütü | Fiyat | Yaş | Süre | Ölüdeniz

  Bu konuda 20 yıllık deneyim ve eğitmenlik geçmişimizi de içine katarak söyleyebiliriz ki; güvenli yaptığınız sürece tehlike yoktur. Bizim söylemlerimiz dışında istatiksel yazıları da inceleyebilirsiniz.

  Tandeme kıyasla solo pilotlar, bireysel uçuşlar sırasında kaza riskini en üst düzeye çıkaran bazı gereksiz (kendi çıtalarını aşan) akrobatik hareketler yapma eğilimindedir. 

  Risk kendinizsiniz. Zaten az ama medyatik olan kazaların %90 ı kalkışlarda olur. Ölüdeniz’deki usta pilotunuz için ise bu süreçler araçla trafiğe çıkmaktan farksızdır. Kalkış brifingine harfiyen uymanız yeterli olacaktır.

  Yazı kaynağı : skywalkers.com.tr

  Fethiye Ölüdeniz Yamaç paraşütü fiyatları 2022

  Fethiye Ölüdeniz Yamaç paraşütü fiyatları 2022

  Fiyatlar 2022

  Ölüdeniz Fethiye de 2022 deki yamaç paraşütü fiyatı Babadağ tandem uçuşları için 1000 tl olacak. Ancak sezon içerisinde bu fiyatlar artıp azalabilmektedir. Turizmin 2021 sezonunda kötü gitmesi de bu fiyatların düşmesiyle sonuçlanmıştı.

  2022 yaz sezonu daha iyi olacağından yamaç paraşütü uçuş fiyatları genellikle 1000 tl üzerinde olması bekliyor. Fotoğraf ve videoların fiyatı ise 200 tl ile 300 tl arasındaydı. 2022 yılında yamaç paraşütü fotoğraf video fiyatı 250 tl olacak. Uçuş yapayım ve fotoğraf videolarım da olsun diyorsanız ücret olarak en az 1000 tl yi gözden çıkarmanız gerekmektedir.

  Kurs ve Eğitim Fiyatları

  Yamaç paraşütü kurs ve eğitim fiyatları 4000 tl den 5000 tl ye kadar değişmektedir. Tanışma kursu, başlangıç kursu, deneyimli pilot eğitimleri farklı safhalardır ve fiyatları değişir. Yamaç paraşütü kursunu mutlaka eğitmenlik yapmaya hak kazanmış ehliyetli kişilerden almanız çok önemlidir.

  Malzeme alımı pilotlar için tam bir kabus olabilmektedir. Sebepleri çok fazladır. Biz bu sorunu çözebileceğimize inanarak Yamaç Paraşütü Pazaryeri Web sitesini kurduk. Zaman içinde kendini ıspatlayacaktır.

  2022 sezonunda aktivite fiyatları:

  Tandem Yamaç Paraşütü uçuşu: 1000 tl

  Tüplü Dalış: 300 tl

  Rafting: 400 tl

  Yazı kaynağı : skywalkers.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap