Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  çınarcık otelleri denize sıfır

  1 ziyaretçi

  çınarcık otelleri denize sıfır bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Çınarcık Denize Sıfır Oteller

  Çınarcık Tatili Hakkında

  Yalova’nın Çınarcık ilçesi, sahip olduğu özellikler ile birlikte yılın büyük bir bölümünde kapılarını ziyaretçilerine açmaktadır. İlçeye giden misafirlerin yapmaktan en büyük keyfi aldığı aktivite genellikle plajlara uğramak olarak dikkat çekmektedir. İlçede yer alan Kumluk Plajı ve Yalova Çınarcık Plajı, Marmara Denizi’nde yüzebileceğiniz aynı zamanda müthiş manzaralardan da yararlanabileceğiniz noktalardır. Yalova’nın otelleri ile birlikte konaklamalarınızı gerçekleştirdiğinizde Marmara Denizi’ni muhtemelen görebilirsiniz fakat Çınarcık, misafirlerine farklı manzaralar vaat etmektedir.

  Çınarcık ilçesinin sahip olduğu en önemli olanaklardan biri de doğal güzelliklerdir. İlçede yer alan doğa harikaları, ziyaretçilerin keyif ile görmek istedikleri yerlerdir. Erikli Yaylası, Hasan Baba Piknik ve Mesire Yeri, Sudüşen Şelalesi ve Delmece Yaylası, ilçe sınırları içerisinde bulunan doğal güzellikler olarak dikkat çekmektedir. İlçenin ulaşım seçeneklerinden yararlanarak doğal güzellikleri görebilir ve ziyaretinizi çok daha unutulmaz bir hale getirebilirsiniz.

  Çınarcık’ta uygun oteller ile birlikte konaklamanızı gerçekleştirebilmeniz mümkündür. İlçe sınırları içerisinde pansiyondan suitlere kadar pek çok farklı konaklama seçeneği yer almaktadır. Genel olarak uygun fiyatlara sahip bu seçeneklerde konaklayarak hem tatilinizi keyif içerisinde Çınarcık’ta geçirebilir hem de Marmara Denizi manzarasına karşı güzel anlar yaşayabilirsiniz. İlçede yer alan oteller, her bütçeye uygun seçeneklerden oluşmaktadır. Beklentilerinize ve bütçenize göre Çınarcık otellerinden istediğinizi tercih etme şansına sahipsiniz.

  Yalova’nın Çınarcık ilçesine giden misafirler, aynı zamanda doğa sporları ve doğa tatilleri için de bu ilçeyi ziyaret etmektedir. Şelale, yayla ve farklı doğal güzelliklerin çevresinde vakit geçirilip kamp yapılabildiğinden bu aktiviteler için de Çınarcık, son derece uygun bir bölgedir. Altın Çınar Festivali ile de ünlü olan bu ilçe, farklı sanatçılara yılın belli dönemlerinde ev sahipliği yaparak bölgedeki turizmi daha da canlandırmaktadır.

  Denize Sıfır Otel Tatili Hakkında

  Yazın gelmesini dört gözle bekleyen tatilcilerin en sevdiği otellerden biri de denize sıfır otellerdir. Uzun ve yorucu geçen bir dönemin ardından kendini dinlendirmek ve keyifli zaman geçirmek isteyenler genellikle tercih ettiği otel türüdür. Özellikle de yazın sıcak güneşin altında kendinizi direkt denize atmak ve otelinizden çıktığınız gibi ayaklarınızı kumsala basmak istiyorsanız, tercih etmeniz gereken denize sıfır olarak konumlanmış otellerdendir.

  Yorulduğunuz zaman, dinlenmek istediğiniz zaman otelinize sadece yürüme mesafesi ile gidebildiğiniz gibi diğer ihtiyaçlarınız için de otele kadar gitme zahmetinde bulunmazsınız. Ayrıca birçok otelin kendi özel sahil bandı sayesinde kendinizi özel hissederek denizin keyfini çıkarabilirsiniz.

  Denize sıfır otellerin bir diğer avantajı da adından anlaşılacağı gibi manzarasıdır. Özellikle sıcak yaz aylarında otelinizin balkonunda otururken deniz manzarasının tadını çıkarmak çok farklı bir keyiftir. Ayrıca her sabah gözlerinizi açtığınızda masmavi sulara doğru manzaranızı izleyebilir ve tüm yorgunluklarınızı o manzara sayesinde unutabilirsiniz.

  Denize sıfır otellerin genellikle çoğu 4 ve 5 yıldızlı olabilmektedir. Herşey dahil konseptiyle hizmet eden bazı otellerde yemek yemek ve bir şeyler içmek istediğinizde deniz kenarında bu keyifli anların tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda da denize çok yakın olduğu için su sporları gibi farklı spor dallarını da kolaylıkla deneyimleyebilirsiniz.

  Sizler de tam bir deniz aşığı iseniz ve daha önce denemediyseniz, denize sıfır otelleri deneyimini mutlaka yaşamanızı öneririz. Ultra herşey dahil ve herşey dahil konseptleriyle Türkiye’nin dört bir yanında bulunan birbirinden harika ve özel denize sıfır otellerin deneyimini yaşarken, huzuru ve mutluluğu bir yanda bulacaksınız. Denize sıfır otellerin özel konforundan, kalitesinden ve farklı deneyimlerinden yararlanmak için siz de bu tatil seçiminizde denize sıfır otelleri öncelik verebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : otelleri.net

  Çınarcık Rezervasyon | Otelz.com

  Çınarcık Otelleri ve 2022 otel Fiyatları

  Çınarcık Otelleri

  Çınarcık Otelleri

  Tatil Planınızda Değişiklik Mi Oldu? Sorun Değil, Çünkü Jolly’ nin Fırsat Kampanyası İptal Güvence Paketi ile Değişiklik ve İptal Haklarınız Güvende.

  Fırsat Kampanyası İptal Güvence Paketi ile tesise giriş gününe 72 saat kalaya kadar koşulsuz ve ulaşım bedeli hariç %100 kesintisiz olarak rezervasyonlarınızı iptal edebilirsiniz.

  Fırsat Kampanyası İptal Güvence Paketi, tatilinizi güvence altına alır ve son anda çıkan aksiliklerden dolayı tatili planınızı değiştirmenize veya iptal etmenize olanak tanır. Fırsat Kampanyası İptal Güvence Paketi ile ulaşım bedeli hariç %100 kesintisiz iptal hakkına sahip olur ve tatilinizin iadesini alabilirsiniz.

  İptal Güvence Paketi (“İPG”) Bilgilendirme

  1- İPG;yurtiçi otel konaklamaları için yapılan, minimum 1, maksimum 14 gecelik ve   28/03/2022-31/10/2022 tarihleri arasında konaklayacak  rezervasyonlar için geçerli olacaktır. Rezervasyonlarında giriş tarihinden en az 10 gün önce yapılmış olan şartı aranacaktır.

  2- İPG satın alan tüketiciler tesise giriş tarihine 72 saat kalana kadar işbu İPG koşullarına uygun olarak ve kesinti yapılmadan rezervasyonlarını iptal edebilirler.

  3- İPG aynı ürün üzerinde talep edilen tarih ya da isim değişikliklerini kapsamamaktadır. Değişiklik taleplerinde var olan İPG kapsamında iptal edilir, talep edilen yeni tarih, ürün ya da isimler için günün koşullarından yeni rezervasyon açılarak işlem yapılır.

  4- İPG rezervasyon tarihinden i baren 7 gün içinde ücre karşılığında sunulmaktadır. 8. gün ve sonrası için İPG alınamaz.


  5- İptal talebine karşılık yapılacak olan iadelerde tahsil edilen İPG tutarı iade edilemez ya da sunulan İPG iptal edilemez.

  6-  Otel konaklaması ile birlikte yapılan (promosyon ve ekonomi sınıfı dahil) tüm havayolu bilet rezervasyonları İPG kapsamı dışında olup ilgili havayolu firmasının iptal koşulları ve uygulamaları geçerlidir. İPG ücretlendirmesinde uçak ve/ veya otobüs ulaşım tutarı hariç konaklama ve/veya diğer hizmetler tutarı baz alınarak İPG ücreti tahsil edilir.

  7- İPG uygulaması yalnızca, 2022 yılı için belirlenen kampanyalı ve belirli yurtiçi tesislerde yapılacak otel konaklamaları için geçerlidir. İPG kapsamı dışındaki otel konaklama rezervasyonları için ilgili sözleşmedeki iptal koşulları geçerli olacaktır.

  8- İPG uygulaması yurtdışı otel konaklaması/seyahat rezervasyonlarını kapsamamaktadır. Yurtdışı otel konaklamasında/seyahat uygulamalarında Yurtdışı Seyahat Güvence Paketi satın alındığı takdirde bu ürünün kendisine ait olan teminat kapsamları geçerli olacaktır.

  9- 2022 yılı İPG bedelleri yurtiçi otel konaklama rezervasyon tutarının yüzde 1’ini kapsayacak şekildedir.

  10- Salgın hastalık İPG kapsamına dahildir.

  11- Her tesisin kendine ait iptal politikası farklılık göstermektedir. "IPG" satın alınan rezervasyonlarda 72 saate kadar iptal hakkı tanınmaktadır. İPG seçili ürünlerde geçerlidir.

  12- Aşağıdaki hal ve koşullar Fırsat Kampanyası İptal Güvence Paketi kapsamı dışında tutulacaktır:

  a. Tesise giriş tarihine 72 saat ve daha az kalan sürelerde yapılan iptaller;

  b. Müşteri tarafından rezervasyon ücreti tesise giriş tarihinden 72 saat öncesine kadar ödenmemiş olan işlemler;

  c. Ulaşım ve transfer ücretleri;

  d. Otelin Jolly’ye, rezervasyon iptalinden kaynaklanan no-show belgesinin ve müşteriye ücret iadesinin Jolly tarafından yapıldığının belgelenmediği ya da eksik iade yapılan durumlar;

  e. Rezervasyon değişiklikleri ve değişiklikten kaynaklanan farklar;

  f.  14 geceden fazla yapılan rezervasyonlar;

  g. tesise giriş tarihinden en az 10 gün önce yapılmamış olan rezervasyonlar;

  h. Savaş, iç savaş, savaş benzeri olaylar, iç ayaklanmalar, kötü niyetli hareketler, politik riskler, nükleer enerji veya diğer iyonlaştırıcı radyasyon, grevler ve diğer endüstriyel eylem biçimleri, el koyma, terör ve bir doğal afetle ilgili olaylar nedeniyle meydana gelen zarar ve hasarlar.


  Yazı kaynağı : www.jollytur.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap