Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  çizmeli kedi son dilek ne zaman sinemalarda

  1 ziyaretçi

  çizmeli kedi son dilek ne zaman sinemalarda bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Çizmeli Kedi: Son Dilek

  Çizmeli Kedi Son Dilek ne zaman çıkacak? Çizmeli Kedi Son Dilek Türkiye'de ne zaman vizyona girecek? Geri sayım başladı!

  Çizmeli Kedi: Son Dilek

  Çizmeli Kedi: Son Dilek

  Çizmeli Kedi: Son Dilek

  Puss In Boots: The Last Wish, kötülüğüyle nam salmış, efsanevi Dilek Yıldızı’nı bulmak için Kara Orman’a doğru destansı bir maceraya çıkan ve bu süreçte tek canı kalan Çizmeli Kedi'nin, eski ortağı ve düşmanı Yumuşak Pati Kitty'den yardım istemek zorunda kalması sonrası gelişen olayları anlatıyor.

  Cesur kanun kaçağı Çizmeli Kedi, tehlike tutkusunun ve güvenliği ihmal etmesinin zarar verdiğini keşfediyor. Çizmeli Kedi, hesabını şaşırsa da dokuz canından sekizini kullanmıştır. O canlarını geri almak için bugüne kadarki en büyük macerasına çıkıyor. Akademi ödülü adayı Antonio Banderas, kötülüğüyle nam salmış, efsanevi Dilek Yıldızı’nı bulmak için Kara Orman’a doğru destansı bir maceraya çıkan Çizmeli Kedi’yi yeniden seslendiriyor. Ancak sadece tek bir canı kalan Çizmeli Kedi’nin boyun eğmesi, eski ortağı ve düşmanı olan çekici Yumuşak Pati Kitty’den yardım istemesi gerekecektir.

  Yazı kaynağı : biletinial.com

  Çizmeli Kedi: Son Dilek 2023’de sinemalarda! | SinemaTürk

  Bu sonbaharda herkesin sevgilisi, süt sever, maceracı, korkusuz kedi geri dönüyor.

  DreamWorks Animation 10 yıldan uzun bir süredir ilk kez Shrek evreninde yeni bir macera sunuyor. Cesur kanun kaçağı Çizmeli Kedi, tehlike tutkusunun ve güvenliği ihmal etmesinin zarar verdiğini keşfediyor. Çizmeli Kedi, hesabını şaşırsa da dokuz canından sekizini kullanmıştır. O canlarını geri almak için bugüne kadarki en büyük macerasına çıkıyor.

  Akademi® ödülü adayı Antonio Banderas, kötülüğüyle nam salmış, efsanevi Dilek Yıldızı’nı bulmak için Kara Orman’a doğru destansı bir maceraya çıkan Çizmeli Kedi’yi yeniden seslendiriyor. Ancak sadece tek bir canı kalan Çizmeli Kedi’nin boyun eğmesi, eski ortağı ve düşmanı olan çekici Yumuşak Pati Kitty’den (Oscar® adayı Salma Hayek) yardım istemesi gerekecektir.

  Çizmeli Kedi ve Kitty, maceralarında, yanlış olduğunu bile bile, sinirli, geveze ve bıkıp usanmadan neşeli köpek Perro’dan (Harvey Guillén, Aylak Vampirler) yardım alacaklar. Kahraman üçlü birlikte Goldilocks’tan (Oscar® adayı Florence Pugh, Black Widow) ave Üç Ayı Suç Ailesi, “Büyük” Jack Horner’dan (Emmy ödüllü John Mulaney, Big Mouth) ve dehşet saçan kelle avcısı Büyük Koca Kurt’tan (Wagner Moura, Narcos) bir adım önde gitmek zorunda kalacaklar.

  Çizmeli Kedi: Son Dilek’in yıldızlarla dolu komedi kadrosunda Oscar® ödüllü Olivia Colman, Ray Winstone (Black Widow), Samson Kayo (Kesik), Emmy adayı Anthony Mendez (Jane the Virgin) ve Tony adayı Da'Vine Joy Randolph (Troller Dünya Turu) yer alıyor. 

  2011 yılının Akademi® ödülü adayı, gişe rekortmeninin uzun zamandır beklenen devam filmi Son Dilek’in yönetmeni Joel Crawford, yapımcısı Mark Swift ve DreamWorks Animation’ın hit filmi Crood’lar: Yeni Bir Çağ’ın arkasındaki yaratıcı ekip. Filmin idari yapımcısı Illumination’ın kurucusu ve CEO’su Chris Meledandri.

  Çizmeli Kedi karakteri ilk olarak 2004 yılında Oscar® adayı olan Şrek 2 filminde yer almış ve tüm dünyada hemen sahne çalan bir fenomen olmuştur. Daha sonra iki Şrek devam filminde ve solo filmi ile çeşitli DreamWorks Animation videolarında ve TV dizilerinde yer almıştır. Şrek ve Çizmeli Kedi filmleri, tüm dünyada toplamda 3,5 milyar dolar hasılat yapmıştır.

  Yazı kaynağı : www.sinematurk.com

  Merakla beklenen Çizmeli Kedi Son Dilek ne zaman vizyona giriyor? Çizmeli Kedi Son Dilek vizyon tarihi ne zaman?

  Merakla beklenen Çizmeli Kedi Son Dilek ne zaman vizyona giriyor? Çizmeli Kedi Son Dilek vizyon tarihi ne zaman?

  Dünya genelinde büyük bir hayran kitlesine sahip Çizmeli Kedi, insanları kandırarak yoksul efendisi için zenginlik ve saygınlık elde etme peşinde koşan bir kedidir. Dünyanın en popüler Avrupa kökenli masallarından biri olan Çizmeli Kedi’nin merakla beklenen yeni filmi ise kısa süre sonra vizyona girecek.

  Yönetmen koltuğunda Joel Crawford’un yer aldığı Çizmeli Kedi Son Dilek filminin bu ay içinde vizyona girecek olması ise Çizmeli Kedi hayranlarını mutlu etti. Hikayesiyle her yaştan insanın ilgisini çeken Çizmeli Kedi, animasyon tutkunlarının da ilgiyle takip ettiği yapımlar arasında yer alıyor.

  ÇİZMELİ KEDİ SON DİLEK NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

  Merakla beklenen Çizmeli Kedi Son Dilek ne zaman vizyona giriyor? Çizmeli Kedi Son Dilek vizyon tarihi ne zaman?

  Çizmeli Kedi Son Dilek filminin vizyon tarihi nihayet belli oldu. Her yaştan animasyon tutkunun merakla beklediği Çizmeli Kedi’nin 102 dakika sürecek yeni filmi hem çocuklar hem de yetişkinlere hitap ediyor.

  27 Ocak’ta vizyona girecek yapım daha şimdiden büyük ilgi görmeye başladı. Türkiye’de ne zaman vizyona gireceği sorusu ise Çizmeli Kedi hayranları tarafından merak ediliyordu. Merakla beklenen yapımın 27 Ocak’ta vizyona girecek olması ise hayranlarını sevindirdi.

  ÇİZMELİ KEDİ SON DİLEK KONUSU NEDİR?

  Güvenliğini ihlal etmesinin zararlarının farkına varan Çizmeli Kedi, 9 canından 8’ini kullanmasının ardından sadece 1 hakkı kalmasıyla daha boyu eğici olmayı seçer. Eski düşmanı olan çekici Yumuşak Pati Kitty’den yardım istemesi gerekecektir. Çizmeli Kedi’nin bu yardım teklifi sonrasında hayatında yeni bir dönem başlayacaktır.

  Joel Crawford’un yönetmenliğini yaptığı animasyon filmi 21 Aralık 2022’de ABD’de gösterime girmişti. DreamWorks Animation imzası taşıyan yapım, 2011 yapımı Çizmeli Kedi’nin devamı ve Şrek sersinin bir yan ürünü olarak dikkat çekiyor. Türkiye’de 27 Ocak 2023 tarihine vizyona girecek Çizmeli Kedi Son Umut ise büyük bir ilgi görüyor.

  Yazı kaynağı : www.superhaber.tv

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap