Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  çiğli eğitim ve araştırma hastanesi randevu

  1 ziyaretçi

  çiğli eğitim ve araştırma hastanesi randevu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Nasıl Muayene Olabilirim?

  T.C. Sağlık Bakanlığı, Türkiye''de daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesi''ni yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir. Bu programın en önemli çalışmalarından biri de Merkezi Hekim Randevu Sistemi''dir. MHRS; vatandaşların Sağlık Bakanlığına bağlı hastaneler ile ağız ve diş sağlığı merkezleri ve aile hekimlerine Alo182 arayarak canlı operatörlerden, web üzerinden ya da MHRS mobil uygulamasından kendilerine istedikleri hastane ve hekimden randevu alabilecekleri bir sistemdir. Türkiye''de uygulanmakta olan (MHRS), AB''nin kabul ettiği 20 temel kamu hizmetlerinden biridir. MHRS; kamu hastanelerinde ve bağlı sağlık kurumlarında dağınık halde uygulanan randevu sistemlerini merkezileştirmiştir. Aynı zamanda kamu hastanelerinin randevu sistemlerini bir merkezden yöneten dünyadaki ilk ve tek sistem olma iddiasını taşımaktadır. MHRS; Alo 182 Çağrı merkezi üzerinden, internetten, mobil uygulamalardan hastanelerimizden ve aile hekimlerimizden vatandaşlara %99,6 erişilebilirlik seviyesinde hizmet verebilmektedir. MHRS; randevu sisteminden toplanan verileri ile yeni sağlık politikalarının gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

  Poliklinik Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi 09:00 - 12:00 / 13:30 - 16:00

  Yazı kaynağı : cigliegitimh.saglik.gov.tr

  ÇİĞLİ DEVLET HASTANESİ | ÇİĞLİ DEVLET HASTANESİ RANDEVU| ÇİĞLİ DEVLET HASTANESİ RANDEVU ALMA| ÇİĞLİ DEVLET HASTANESİ TELEFON| ÇİĞLİ BÖLGE EĞİTİM HASTANESİ RANDEVU ALMA| ÇİĞLİ DEVLET HASTANESİ TAHLİL


  İzmir Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi Randevu alma
   bölümümüze Hoş geldiniz. Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı'na bağlı Resmi Kamu hastanelerinden olup İzmir Çiğli ilçesinde bulunmaktadır. Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi Randevu Almak İstiyorum için Yukarıdaki Randevu Al butonu tuşuna basınız. 


  Randevu al
   tuşuna bastıktan sonra açılan ekrandan T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile Online hastane Randevu sistemine giriş yaparak İzmir Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi nden kolaylıkla Randevu alabilirsiniz. Hastaneden Telefonla Randevu almak istiyorsanız 182 online randevu telefon numarasını arayıpta randevu alabilirsiniz.


  Aşağıdaki butonları kullanıp İzmir Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi
   Ana Hizmet Binası’ndan, Karşıyaka Semt 1 Polikliniği’nden, Karşıyaka Semt 2 Polikliniği’nden ve İAOSB Semt Polikliniği’nden kolaylıkla Bilgi edinebilr, Randevu Alabilir ve Yol tarifini Alabilirsiniz.


  Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi, Çiğli Devlet Hastanesi, 
  Çiğli Eğitim Devlet Hastanesi Randevu, Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi, Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi Randevu Al, Çiğli Devlet Hastanesi Randevu Alma, Çiğli Devlet Hastanesi Randevu, İzmir Çiğli Devlet Hastanesi Randevu, İzmir Çiğli Devlet Hastanesi Randevu Alma, Çiğli Devlet Randevu, Çiğli Randevu, Çiğli Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, Çiğli Devlet Hastanesi Online Randevu Alma, İzmir Çiğli Devlet Hastanesi nden Online Randevu Al, Çiğli Devlet Hastanesi Sıra Alma, Çiğli Devlet Hastanesi Online Randevu, Çiğli Devlet Hastanesi Diş, Çiğli Devlet Hastanesi Acil Servis, Çiğli Devlet Hastanesi Randevu Alma, Çiğli Devlet Hastanesi Randevu, Çiğli Devlet Hastanesi, Çiğli Devlet Hastanesi Randevu, Çiğli Devlet Hastanesi Randevu Alma, Çiğli Devlet Hastanesi Telefon,  Çiğli Egekent Devlet Hastanesi Randevu Alma, Çiğli Devlet Hastanesi Poliklinik Randevu, İzmir Çiğli Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, Çiğli Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Çiğli Devlet Hastanesi Online Randevu, İzmir Çiğli Devlet Hastanesi İletişim, İzmir Çiğli Devlet Hastanesi Adresi, Çiğli Devlet Hastanesi Online Randevu, Devlet Hastanesi, Çiğli Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, Çiğli Devlet Hastanesi Yeni Başhekimi, Çiğli Devlet Hastanesi Randevu Sistemi "İZMİR ÇİĞLİ BÖLGE EĞİTİM HASTANESİ RANDEVU ALMA" Sayfamızda bulabileceksiniz. Çiğli Bölge Devlet Hastanesi, Çiğli Devlet Hastanesi Ortopedi hakkında bilgiler, Çiğli Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, Alsancak Diş Hastanesi Yeni Başhekimi, Çiğli Devlet Diş Randevu Sistemi, İzmir Çiğli Bölge Eğitim hatanesi Randevu alma, "ÇİĞLİ BÖLGE EĞİTİM HASTANESİ RANDEVU" Sayfamızda bulabileceksiniz.


  Çiğli ve Karşıyaka Bölgesi’ne Digital Hastane “Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi” İzmir’in Kuzey Bölgesi’ndeki sağlık hizmetini büyük ölçüde rahatlatırken teknolojisi, modern görünümü, geniş ve ferah alanları, tek ve çift kişilik özellikli odaları ile sağlık hizmetini oldukça üst seviyelere taşıyor. Kamu hastanelerindeki alışılmış görüntüleri geçmişte bırakacak olan hastane İzmir’in sağlığında yapılmak istenen devrimin ilk ve en büyük adımı olarak nitelendiriyor.

  Sadece Karşıyaka ve Çiğli Bölgesi değil Dikili, Bergama, Kınık, Aliağa, Foça, Menemen ve Bayraklı’nın da tercihi olacak olan hastane 112’si yoğun bakım olmak üzere toplam 517 yatak sayısı ile İzmir’in tüm Kuzey bölgesine hitap edeceği düşünülüyor. 21 Mayıs 2016 itibariyle tüm servisleriyle faal hale gelecek olan modern görünümlü hastane, özellikli prematüre, yenidoğan, koroner yoğun bakım üniteleri ile bölgedeki diğer hastanelerin de yükünü hafifletecek. Hastane, Doğum Kliniği’nde yer alan tek kişilik SDL (sancı, doğum, loğusa) odaları, 3. Seviye Acil Servis Hizmetleri, kendine ait yoğun bakımı ve ameliyathanesi olan Yanık Merkezi, üst düzey görüntüleme ve laboratuvar hizmetleri ile yeni nesil kaliteli sağlık hizmetinin de önünü açıyor.

  Tüm kalite standartlarını karşılayan hastanede 17 blok asansör, 6 yürüyen merdiven, merkezi ısıtma ve soğutma sistemleri ve helipet alanı yer alıyor. Ayrıca kağıt kullanımının olmadığı Dijital Hastane olarak hizmet vermesi planlanan “Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi” nin tüm bilgi işlem altyapı ve donanımları da bu hedefe yönelik yapılandırıldı.

  Toplu Taşıma Araçları ile Ulaşım...

  Yeni hastaneye müracaat etmek isteyen hastalar Karşıyaka’dan kalkan Ata Sanayi minübüsleri ile hastanenin ön kapısına, İzban Ata Sanayi Durağı’nda inilince hastanenin arka kapısına, 817 – 227 numaralı Eshot Otobüsleri ile hastanenin ön kapısına ulaşabilir.

  Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi Poliklinik Muayene Çalışma Saatleri;

  Sabah->->->-> 09:00-12:00

  Öğle->->->->->13:30- 16:00  Hasta Ziyaret Saatleri: Hastanede yatan hastaların yakınları tarafından ziyaretleri Hastanede her gün;
  Öğlen 13:00 – 15:00 saatleri arası ile Akşam 19:00 – 21:00 saatleri arasında hasta ziyareti mümkündür.


  İzmir kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne Bağlı Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi, Eski Eğekent Devlet Hastanesi ve civarında yaşayan vatandaşlar için Eğekent Devlet Hastanesi  önünden Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi önüne kadar ring şeklinde çalışan  servis araçlarını hizmete başlattı.


  Sabah ilk seferine saat 07.00 da Egekent Devlet Hastanesi önünden hareket ederek başlayan  Servis aracı 8 dakika sonra Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi önüne muayene olacak hasta ve yakınlarını bırakıyor. Gün boyunca iki hastane arasında ücretsiz olarak ring şeklinde hizmet veren servis aracı son seferini saat 15.00 da Çiğli Bölge Eğitim Hastanesinden kalkış yaparak sonlandırıyor.

  HASTANEYE ULAŞIM


  Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi'ne toplu ulaşım araçlarından yararlanarak ile kolaylıkla gelebilirsiniz. 

  Hastane İZBAN Ata Sanayi İstasyonuna yürüme mesafesindedir. Halkapınar ya da Hilal aktarma istasyonlarını kullanarak Ata Sanayi İstasyonuna gelebilirsiniz.


  Hastaneye Otobüs ile gelmek isteyen hastalar 

  149 Kaklıç - Çiğli Aktarma
  227 Organize Sanayi - Bostanlı İskele
  817 Egekent Aktarma - Çiğli Aktarma
  853 Egekent Aktarma - Karşıyaka İskele
  Etiketler:
  Çiğli Devlet Hastanesi, Çiğli Devlet Hastanesi randevu, Çiğli devlet hastanesi randevu alma, Çiğli devlet hastanesi online randevu alma, Çiğli Devlet Hastanesi randevu alma, Çiğli devlet Hastanesi İletişim, Çiğli  Devlet Hastanesi Diş, Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi i Randevu Alma, Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi i Tahlil Sonuçları, Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi i Nerede, Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi i Telefon, Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi i Haberleri, Fransız hastanesi Randevu Alma, Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi i Randevu Sistemi, Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi i Cildiye, Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi i Ortopedi, çiğli organize devlet hastanesi, Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi i KBB, İzmir Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi i Randevu Sistemi, Randevu Sistemi, devlet hastanesi randevu alma, hastane randevu alma, devlet hastanesi randevu, devlet hastanesi, aile hekimi, aile Hekimi randevu alma sistemi, aile hekimi randevu alma, MHRS, merkezi hastane randevu sistemi, MHRS randevu, MHRS randevu alma sistemi, Pacs sonuçları, muayene sıra al, randevu alma, Hastane muayene sırası, hastane randevu alma, poliklinik Muayene, hastane randevusu alma, Diş muayene, Dişi sıra al, poliklinik randevu alma, diş polikliniği randevu alma, poliklinik randevu, Hastaneden sıra al, Hastane tahlil sonuç al,  MHRS Randevu Alma,  Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi i Diş Randevu, Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi i Tahlil Sonuçları, İzmir Devlet Hastaneleri Randevu Alma, Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi i Online Randevu, 

  Yazı kaynağı : www.izmirde.biz

  İzmir Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

  İzmir Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
   Bakırçay Üniversitesi Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2016 yılının 21 Mayıs tarihinde tam teşekküllü olarak 70.192 m² alana kurulan modern binası ile İzmir ilimizin ilk dijital hastanesi olma özelliğine sahiptir.

  İzmir ilimizin Kuzeybatı bölgesinin en büyük hastanesidir.

  112 poliklinik , 112 yoğun bakım yatağı , 21 yoğun bakım , 405 klinik yatağı ve 18 ameliyathanesi ile modern teknolojiyi hastalarının hizmetine sunmaktadır.

  Hastane merkezi hastane randevu sistemi üzerinden randevu vermektedir. Canlı operatör veya internet üzerinden dilediğiniz doktor dilediğiniz tarih ve saate randevu oluşturabileceğiniz( MHRS)sistemi ile hastaneden randevunuzu sorunsuz bir şekilde oluşturabilirsiniz.

  Hastane hakkında detaylı bilgi edinmek için sayfamızda yer vermiş olduğumuz hastane resmi web adresi ile sorularınıza cevap bulabilir, hastanede yaptırmış olduğunuz tetkik sonuçlarınıza bir tıkla erişim sağlayabilirsiniz. Hastanenin bu kolaylıklarından yararlanmak için hastane resmi web adresini ziyaret ediniz.

  Ayrıca gidemeyeceğiniz randevularınızı yine aynı sistem üzerinden iptal edebilirsiniz.

  SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ

  Hastane Adres:  8780-1 Sokak No:18 Yeni Mahalle Ata Sanayi-Çiğli/İZMİR

  Hastane Resmi Web Adresi: http://cigliegitimh.saglik.gov.tr/

  Hastane Telefon Numaraları: 444 35 30 - 0 (232) 398 37 00

  MHRS: https://www.mhrs.gov.tr/

  Son Güncelleme Tarihi: 24/08/2022

  Yazı kaynağı : www.hastanedenrandevual.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap