Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  çiçek sepeti iletişim numarası müşteri hizmetleri

  1 ziyaretçi

  çiçek sepeti iletişim numarası müşteri hizmetleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri | Çiçek Sepeti iletişim Numarası Direk Bağlanma

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri | Çiçek Sepeti iletişim Numarası Direk Bağlanma

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri telefon numarası hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Çiçek Sepeti iletişim Numarası Direk Bağlanma işte detayları.

  Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri, 2006 senesinde kurulmuş olan bir e-ticaret sitesidir. Kurulmasındaki amaç, daha hızlı ve daha kolay teslimat sağlamaktır.

  Çiçek Sepeti, en başta sadece çiçek ve yenilebilir çiçek demetleri sipariş ver daha sonra ürün kategorisini genişletmiştir. Bünyesine kattığı kategoriler arasında elektronik eşyalar, ev ve yaşam ile ilgili eşyalar, kişisel bakım ürünleri, kozmetik, moda, spor ve out-door ürünleri, hobi, pet shop, takı ve aksesuarlar ve süpermarket ürünleri bulunmaktadır.

  Geniş kategorileri sayesinde geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Çiçek Sepeti, müşteri memnuniyeti için çok özverili bir şekilde çalışmaktadır. Her geçen gün daha çok gelişmeye ve yenilikleri yakından takip etmeye devam eden bir e-ticaret sitesi olarak hizmet alan müşterilerinin sorunları için Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri platformu ile yardımcı olmaktadır. 2011 senesinde Amazon.com ve HummingBird yatırımlarını alan şirket sadece Türkiye’de değil birçok ülkede hizmet vermektedir.

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Çiçek Sepeti 0 850 222 00 79 Müşteri hizmetleri aradıktan sonra aydınlatma metni bilgisini dinleyeceksiniz ardından aşağıdaki şekilde tuşlama yaparak müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz.

  İşleme sipariş numarasını girerek devam etmek için; 1’e

  Sipariş numarasını bilmiyorsanız veya siparişiniz yoksa ana menüye gitmek için 2’ye basın

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

  Hizmet lan müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan şirket, Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden müşterileri ile kolaylıkla iletişim kurmaktadır. Oluşturulan bu platformdan hizmet alan müşteriler dilediği gibi dilek, şikayet ve isteklerini ilgili yerlere ulaştırabilmektedirler.

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

  Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri haftanın 7 günü müşterilerine hizmet sunmaktadır. Müşteriler, 07:00-01.00 mesai saatleri arasında dilek, şikayet ve sorunlarını dilediği gibi ilgili temsilci ile paylaşabilmektedirler.

  Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

  Çiçek Sepeti çağrı merkezi aracılığıyla müşteri temsilcisi ile ilgili konu hakkında görüşme yapılmaktadır. Çiçek Sepeti çağrı merkezi 0 850 222 00 79 telefon numarası üzerinden hizmet vermektedir.

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  Şirkete gönderilmek istenen belgeler için kargo şirketi üzerinden iletişime geçmek istemeyen müşteriler Çiçek Sepeti faks numarası üzerinden göndermek istedikleri belgeleri şirkete ulaştırabilmektedir.

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

  Çiçek Sepeti genel müdürlüğü İstanbul-Zincirlikuyu’da hizmet vermektedir.

  Çiçek Sepeti İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  Çiçek Sepeti insan kaynakları ile, şirket içinde oluşan açık pozisyonlara ulaşım sağlamak mümkündür. Şirketin çalışan kadrosunun belirlenmesinde rol oynayan Çiçek Sepeti insan kaynakları birimi, şirket içinde önemli bir role sahiptir.

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Canlı Destek

  Çiçek Sepeti “Asistan” veya ‘’Bize Ulaşın’’ sayfası üzerinden iletişim formuna erişim sağlanmaktadır. İletişim formu üzerinde yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra, ‘’Gönder’’ seçeneğini kullanarak dilek ve şikayetler ilgili temsilciye iletilmektedir.

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Çiçek Sepeti ürün ve hizmetlerine ilişkin bütün şikayetler Çiçek Sepeti şikayet hattı üzerinden gerçekleştirilmektedir.

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

  Çiçek Sepeti sosyal medya hesaplarını üzerinden güncel duyuru ve kampanyalar müşteriler ile paylaşılmaktadır. Aynı zamanda sosyal medya üzerinden iletişim kurmak mümkündür.

  Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri

  Getir Müşteri Hizmetleri

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

  Hepsijet Müşteri Hizmetleri

  Trendyol Müşteri Hizmetleri

  Yazı kaynağı : www.numarasiadresi.com

  ÇİÇEK SEPETİ müşteri hizmetleri │ çağrı merkezi │ iletişim numarası

  ÇİÇEK SEPETİ müşteri hizmetleri │ çağrı merkezi │ iletişim numarası

  8 Kasım 2021 tarihinde güncellendi.

  ÇİÇEK SEPETİ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 00 79

  Hediye gönderimlerinden tutun da çiçek denilince akla gelen en büyük markalardan biri olmayı başarmış olan Çiçek Sepeti, Türkiye’ye ilk 2006 yıllarında dahil olmuş markalardan biridir. Online sipariş ile çiçek gönderimi doğrultusunda başlayan bu serüven, ilerleyen dönemlerle beraber hediye çikolata, hediye eşya olmak üzere birbirinden farklı çözümlerle beraber birçok kategoriye ayrılmıştır.

  ciceksepeti.com iletişim numarası

  Çiçek Sepeti bugün Türkiye’de en uygun fiyatlı hediye gönderimi konusunda, en başarılı markalardan biridir. Çiçek hediyesi göndermek istediğinizde ise lider markalardan biri olurken, pasta, hediye çikolata ya da butik çiçekler dışında özel aranjmanlar, özel kavanoz hediyeler ya da benzer özel çiçek siparişlerinizi de bir müşteri taleplerine karşı özel şekilde sunmaktadır. Markaya ait olan 0850 ile başlayan telefon numarası, iletişim numarası olurken dilediğiniz her zaman herhangi bir çağrı merkezi desteği için arayabilir ve Çiçek Sepeti iletişim numarası üzerinden her zaman iletişimde olabilirsiniz.

  Çiçek sepeti müşteri hizmetlerine direk bağlanma (30.07.2021’de güncellendi)

  Çiçek sepeti günümüzde hediyeleşmeyi kolaylaştıran online bir platform oluşturmaktadır. Bu web sitesinden yapılan alışverişlerle ilgili bilgi almak, şikayette bulunmak veya yeni sipariş oluşturmak amacıyla müşteri temsilcisine bağlanmak için aranması gereken numara: 0850 222 00 79 dur. Bu numarayı aradığınızda karşınıza çıkan telesekreter mesajı şu şekilde olacaktır:

              ‘Çiçek sepeti müşteri hizmetlerine hoşgeldiniz. (For English please press 9). 6698 sayılı kişisel verilerin korunması kanunnca görüşmemizde paylaşacağınız verilerinizin korunmasına ilişkin aydınlatma metnine web sitemizden ulaşabilirsiniz. İşlemlerinize bize ulaşın sayfamızdaki canlı yardımı kullanarak daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

  Bu menüde ikiye bastığınızda karşınıza çıkan sesli yanıt menüsü şu şekilde olacaktır:

              Bu ana menüde 1’i tuşladığınızda:

  ‘Siparişinizin durumunu öğrenmeniz için sizi müşteri temsilcimize bağlıyoruz. Görüşmeleriniz kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır. Müşteri temsilcimize en kısa sürede aktarılacaksınız. Beklediğiniz için teşekkür ederiz.’

              Ana menüde 2’yi tuşladığınızda:

  ‘Değerli müşterimiz talebinizle ilgili olarak sizi müşteri temsilcimize bağlıyoruz .Değerli müşterimiz görüşmeleriniz kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır. Müşteri temsilcimize en kısa sürede aktarılacaksınız. Beklediğiniz için teşekkür ederiz.’

              Ana menüde 3’ü tuşladığınızda:

  ‘Değerli müşterimiz siparişinizle ilgili şikayetinizi aktarmak için sizi müşteri temsilcimize bağlıyoruz. Değerli müşterimiz görüşmeleriniz kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır. Müşteri temsilcimize en kısa sürede aktarılacaksınız. Beklediğiniz için teşekkür ederiz.’

              Ana menüde 4 ‘ü tuşladığınızda:

  ‘Değerli müşterimiz mobil uygulamamızdan işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

              Ana menüde 5’i tuşladığınızda:

  Değerli müşterimiz ürünlerimizle ilgili bilgi almak için sizi müşteri temsilcimize bağlıyoruz . Değerli müşterimiz görüşmeleriniz kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır. Müşteri temsilcinize en kısa sürede aktarılacaksınız. Beklediğiniz için teşekkür ederiz.’

              Ana menüde 6 yı tuşladığınızda:

  Değerli müşterimiz bu menüden sadece Çiçek Sepeti market alışverişleriniz için işlem yapılabilmektedir.

  Burada 1 i tuşladığınızda size şu mesaj yönlendirilecektir:

   ‘Market siparişleriniz ile ilgili görüşme yapabilmeniz için sizi müşteri temsilcimize bağlıyoruz.’

  Çiçek sepeti müşteri temsilcisine direk bağlanmak için yapılması gereken örnek yolu kısaca özetlemek gerekirse:

  Çiçek sepeti online iletişim:

  Çiçek sepetiyle online yazışarak iletişim kurmak için https://www.ciceksepeti.com/bize-ulasin sayfasına tıklayabilirsiniz. Bu sayfadan

  Bu butonları kullanarak bilgi alabilir, değişiklik veya iade işlemi yapabilirsiniz.

  Çiçek sepeti Adres bilgileri:

  Adres: Esentepe Mahallesi, Kore Şehitleri Caddesi, No.16/1 Zemin Kat 34394 Zincirlikuyu/İstanbul

  Çiçek Sepeti Satıcı Destek Hattı:

  Satıcı Destek Hattı: 0850 210 94 94 

  Çiçek Sepeti Fax: 0212 269 24 00

  Çiçek Sepeti E-mail: [email protected]

  Çiçek Sepeti Ticari Künyesi

  Ticaret Sicil Numarası: 745898

  Sorumlu Kişi: Atila Lüle

  Vergi Dairesi: Zincirlikuyu

  Vergi Numarası: 253 075 95 03

  MERSİS Numarası: 0253075950300010

  Çiçek Sepeti Kep Adresi: [email protected]

  ÇİÇEK SEPETİ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Aradığınız birçok çiçek ve hediyelik çikolata ürünlerine dair her şeyi bulabileceğiniz, özel kutlamalar, tebrikler, doğum günleri ya da sevgililer günü gibi özel günlerde harika hediyeler göndermek istediğinizde çiçek ya da spesifik hediyeleri tercih edeceğiniz marka doğrudan Çiçek Sepeti olacaktır. Herhangi bir konuda ise Çiçek Sepeti çağrı merkezi ile birlikte iletişimde olabilir, destek alabilir ve birçok konu hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Müşterilerine sunduğu online sipariş desteğiyle beraber olası bir probleme karşı Bize Ulaşın sayfası üzerinden hem iletişim formuyla hem de telefon bilgileriyle beraber ulaşabilirsiniz. Çiçek Sepeti müşteri temsilcileri telefon numarası ile birlikte anında soru ve sorunlarınız için ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

  Çiçek Sepeti sitesi üzerinden aldığınız bir ürün veya çiçek hakkında sorunuz varsa Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri direkt bağlanma ile anında çözüm odaklı temsilcilerle mesai saatleri çerçevesinde görüşebilir ve uzun süre beklemeden hemen tüm süreçlerinizi tamamlayabilirsiniz. Telefon numarası üzerinden sipariş ve kargo takip bilgisi edinebilir, müşteri temsilcileriyle görüşme yaparak ürünler hakkında bilgi edinmek istediğinizde sorularınızı sorarak cevap alabilirsiniz.

  ÇİÇEK SEPETİ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 00 79

  ÇİÇEK SEPETİ Şikâyet Hattı

  Herhangi bir olumsuz deneyime karşı hiçbir şekilde sebep vermek isteyen, internet üzerinden hızlı sipariş oluşturma ve çiçek siparişleri konusunda gerçekten 1 numaralı marka olmayı başaran Çiçek Sepeti hizmetleri ve ürünleri hakkında yaşadığınız olumsuz deneyimleri de Çiçek Sepeti şikayet hattı iletişim kanallarıyla beraber aktarabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. Aşağıda yer alan telefon numarasını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

  ÇİÇEK SEPETİ Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 00 79

  ÇİÇEK SEPETİ İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

  Belirli gün ve haftalarda özel indirimleriyle beraber müşterilerini mutlu etmeyi seven Çiçek Sepeti ile en iyi indirim ve kampanyalardan faydalanabilir, güncel duyurular hakkında bilgi sahibi olmak için siz de aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından istediğinizi takibe alabilirsiniz.

  Ayıca çiçek sepetinin resmi internet sitesinde bulunan iletişim forumunu doldurarak da, müşteri temsilcisi ile görüşmeniz mümkündür. https://www.ciceksepeti.com/bize-ulasin

  ÇİÇEK SEPETİ Destek E-posta Adresi: [email protected]

  ÇİÇEK SEPETİ Facebook

  ÇİÇEK SEPETİ Twitter

  ÇİÇEK SEPETİ İnstagram

  Yazı kaynağı : www.direkbaglanma.net

  ÇİÇEK SEPETİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ - İSTANBUL - ŞİŞLİ - 0850 222 00 ...

  ÇİÇEK SEPETİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ - İSTANBUL - ŞİŞLİ - 0850 222 00 ...

  Bugün sipariş versem 10mayista ulaşirmi

  Yazı kaynağı : www.tikla.com.tr

  ÇİÇEK SEPETİ ÇAĞRI MERKEZİ - İSTANBUL - ŞİŞLİ - 0850 222 00 ...

  Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Çiçek Sepeti çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Çiçek Sepeti şikayet hattına erişebilirsiniz. Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

  Site farklı amaçlar için hediye arayış içerisinde olanlara hizmet vermektedir. Özellikle gönderim amacına göre yapılacak olan tercihlerde binlerce farklı ürün seçeneği arasından tercih yapılmasını sağlamaktadır. Her geçen gün gelişen sistem sayesinde müşteri memnuniyetini sağlayarak çalışmalarını sürdürmektedir. Farklı kategoriler üzerinden yapılan satışlar özellikle belirlenecek olan hediye için gönderim amacına uygun şekilde tercih yapılmasını sağlamaktadır.

  Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi Numarası

  Hediye almak ya da vermek oldukça güzel bir duygudur. İnsanlar sevdikleri kişilere hediye almaktan oldukça hoşlanırlar. Genellikle özel günlerde alınan hediyeler daha da önemlidir. Doğum günleri, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, öğretmenler günü, evlilik yıldönümü gibi özel anların haricinde geçmiş olsun dilekleri için, yeni iş tebriği için ya da yeni bebek kutlamasında hediye almak da kişiler tarafından sıklıkla uygulanmaktadır. Kişiye ve amaca özel hediye seçiminin yapılması gerekir. Günümüzde birçok alışveriş mağazası gezmeden internetten online hediye seçiminde bulunarak hemen alışveriş yapabilmektesiniz. Çiçek Sepeti sitesi üzerinden sadece çiçek değil daha birçok hediyelik ürüne rastlayabilirsiniz. Bunun için siteyi incelemeniz yeterli olacaktır. Çağrı merkezlerini arayarak da aklınıza takılan soruları sorabilir, istek ve dileklerinizi bildirebilirsiniz.

  Çiçek Sepeti çağrı merkezi numarası 0850 222 00 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

  Sistemi üzerinden yapılacak işlemlerde seçilen hediyeye ek ürün ekleme veya not ekleme gibi pek çok farklı seçenek hediyelerinizi daha özel hale getirmenizi sağlamaktadır. Çiçek, çikolata, bonngfood, hediyelik ürün seçenekleri üzerinden tercih yapılmasını sağlamaktadır. Her kategori içerisinde binlerce farklı model seçeneği bulunmaktadır. Özellikle yenilebilir çiçek seçenekleri farkları ise içerisinde olanların tercih edebileceği seçenekler arasında yer almaktadır.

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Numarası

  Çiçek Sepeti sitesinde canlı ya da cansız çiçekler, takı aksesuar ürünleri, hediye setleri, oyuncaklar, parfüm, kitap, ev dekorasyon ürünleri, elektrikli ev aletleri, elektronik ürünler, giyim ürünleri vb. hediyelikleri bulabilirsiniz. Sevdiğiniz kişileri sevindirmek oldukça kolaydır. Siteye üye olarak hediye seçiminde bulunabilir ve hemen istediğiniz adrese gönderilmesini sağlayabilirsiniz. E ticaret sitesi 2006 yılında kurulmuştur. On binden fazla tedarikçi ile çalışmaktadır. Birçok ülkede çalışmalarını sürdürmektedir. Kampanya ve indirimlerden faydalanmak için hemen alışveriş yapabilir ve sevdiklerinize hediye gönderebilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartınızla güvenli olarak yapabilirsiniz. İspanya, Meksika ve Kolombiya siparişlerinizi de gönderebilmeniz mümkündür. Yanlış ürün seçiminde bulunanlar ya da ürün almaktan vaz geçenler iptal işlemi de yapabilirler. Uygulamayı telefonunuza indirerek günün her anında kullanabilme şansına sahipsiniz. Müşteri hizmetleri ile her konuda görüşme yapabilirsiniz.

  Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri numarası 0850 222 00 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

  Doğum günü, anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü, sevgililer günü, yıl dönümünü gibi pek çok farklı özel günde hediye arayış içerisinde olanlar için online ortamda güvenli işlem yapılmasını sağlamaktadır. Sitede bulunan birbirinden farklı ürün seçenekleri arasında yapılacak tercihler sonucunda seçilen ürünler kısa süre içerisinde kargo ile belirtilen adrese teslim edilmektedir.

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Çiçek Sepeti ile direkt görüşme yapmak isteyen kişiler 0850 222 00 79 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirler. Ayrıca Satıcı Destek Hattı olan 0850 210 94 94 numarayı da arayabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınız üzerinden takip etmeniz de mümkündür. Mail ile iletişime geçecek olan kişiler [email protected] adresine mail yazabilirler.

  Binlerce ürün seçeneğe daha farklı tarzlarda arayış içerisinde olanların tercih edebileceği seçenekleri ulaşılmasını kolaylaştırmaktadır. Güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır. Site yapmış olduğu çalışmalar sayesinde müşteri memnuniyetini sağlayarak hizmetlerine devam etmektedir. Satış sonrası destek hizmeti ile oluşabilecek her türlü soruna karşı çözüm odaklı çalışma yapmaktadır.

  Çiçek Sepeti müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 222 00 79nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

  Farklı tarzlarda hazırlanmış olan hediyelik seçenekleri sevdiklerine hediye göndermek isteyenlerin tercih edebileceği siteler arasında yer almasını sağlamaktadır. Uzun yıllardır hizmet veren siteler arasında yer almaktadır. Bu sayede özellikle güvenli alışveriş imkanı elde etmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Site üzerinden yapılacak olan alışverişlerde güvenli alışveriş imkanı sayesinde herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

  Çiçek Sepeti Şikayet Hattı

  Çiçek Sepetinden almış olduğunuz ürünlerle ilgili şikayetler, kargodaki sorunlar ya da karşılaştığınız sıkıntılı durumlar için şikayet oluşturmanız mümkündür. Müşteri hizmetleri kişilerin bütün şikayetleri ile ilgilenmektedir.

  Verilecek olan siparişler kısa sürede kargo ile adrese teslim edilmektedir. Bu sayede sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin özellikle yanlarında olamaması durumunda internet üzerinden verecekleri sipariş ile kolayca alışveriş yapmasına imkan sağlamaktadır. Türkiye’nin her noktasına site üzerinden gönderim yapılabilir. Türkiye’nin en büyük hediyelik eşya satışı yapan siteler arasında yer almaktadır.

  Çiçek Sepeti’nin müşteri hizmetleri telefon numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Çiçek Sepeti ile iletişime geçebilir, sipariş, istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yorum kısmından Çiçek Sepeti ile yaşadığınız sorunları ve Çiçek Sepeti hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

  Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
  0850 222 00 79

  Çiçek Sepeti Mail Adresi
  [email protected]

  Çiçek Sepeti şikayet hattı 0850 222 00 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

  Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Çiçek Sepeti müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Çiçek Sepeti şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

  Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

  0850 222 00 79

  Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Çiçek Sepeti çağrı merkezi numarasına 0850 222 00 79 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

  Arama Terimleri: Çiçek Sepeti iletişim bilgileri, Çiçek Sepeti telefon no, Çiçek Sepeti irtibat tel, Çiçek Sepeti canlı destek, Çiçek Sepeti müşteri temsilcisi, Çiçek Sepeti şikayet hattı, Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri numarası, Çiçek Sepeti çağrı merkezi numarası, Çiçek Sepeti iletişim numarası, Çiçek Sepeti çağrı merkezi, Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri direk bağlanma

  Yazı kaynağı : cagrimerkezimiz.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap