Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  çarşamba günü hangi diziler var 2023

  1 ziyaretçi

  çarşamba günü hangi diziler var 2023 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  �ar�amba Dizileri 2023

   

  Yazı kaynağı : 1001dizi.net

  TV yayın akışı 15 Mart 2023 | Bugün TV'de hangi diziler var? İşte, Kanal D, Show TV, ATV, Star TRT1, Fox ve TV8 yayın akışı bilgisi

  TV yayın akışı 15 Mart 2023 | Bugün TV'de hangi diziler var? İşte, Kanal D, Show TV, ATV, Star TRT1, Fox ve TV8 yayın akışı bilgisi

  15 MART ÇARŞAMBA TV YAYIN AKIŞI

  07:00 Asi
  09:00 Neler Oluyor Hayatta?
  11:00 Hayat Şarkısı
  13:00 Gelinim Mutfakta
  16:00 Aşk ve Umut
  17:00 Hicran
  18:40 Kanal D Ana Haber
  20:00 O Kız
  00:15 Camdaki Kız
  02:30 Kuzey Güney
  05:00 Güneşi Beklerken

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Çarşamba günü hangi diziler var? Çarşamba yayın akışları

  Çarşamba günü hangi diziler var? Çarşamba yayın akışları

  Çarşamba günü hangi diziler var? Çarşamba yayın akışları

  Çarşamba dizileri merak ediliyor ve araştırılıyor. Haftanın her günü birbirinden başarılı diziler ve televizyon programları izleyici ile buluşuyor. Günün reyting sonuçları genellikle birbirine yakın sıralamalarla oluşurken vaktini televizyon karşısında geçirmek isteyen izleyiciler bugün hangi diziler var sorusuna yanıt arıyor.

  Çarşamba günü Fox'ta ekrana gelen 'Hayatımın Şansı' dizisinin finali kesinleşti. Dizinin final bölümü bu hafta cuma günü yayınlanacak. Öte yandan bugün Fox'ta 'Adım Farah', Atv'de 'Kuruluş Osman', Kanal D'de 'O Kız', Star TV'de 'Çöp Adam' dizileri izleyiciyle buluşacak.

  ÇARŞAMBA DİZİLERİ NELER? 15 MART 2023 ÇARŞAMBA GÜNÜ HANGİ DİZİLER VAR?

  ÇARŞAMBA DİZİLERİ KONUSU

  KURULUŞ OSMAN KONUSU

  Ertuğrul Gazi'nin oğlu olan Osman Bey Osmanlı tarihindeki ilk devletleşme çabalarını göstermiştir. Dizi 1281-1326 yılları arasında Osmanlı Beyliği'nde yaşanan konuları ele alır. Genç ve güçlü bir Bey olan Osman Bey sonrasında Osmanlı Devleti'nin kurucusu ilan edilecektir.

  SADAKATSİZ KONUSU

  Medyapım tarafından bu sezon için Kanal D’ye Doktor Foster Dizisinden uyarlanıyor. Sadakatsiz kadın erkek ilişkilerini ve evliliği sorgulayan bir konuyla ekrana geliyor. Dizide Doktor olarak çalışan ve mutlu bir evliliği olan kadın bir gün eşinin atkısında bir saç teli bulur ve bu durumdan şüphelenir. Kadın bu saç telinin kime ait olabileceğini araştırmaya başlar. Bir süre sonra kocasından şüphelendiği için kendisini suçlamaya başlayan kadın daha sonra kocasının gerçekten de kendisini aldattığını öğrenir ve bununla yüzleşmek ve baş etmek zorunda kalır. Üstelik aldatıldığı kadın kocasının iş arkadaşının kızıdır ve kız hamiledir.

  ÇARŞAMBA GÜNÜ FİNAL YAPAN DİZİLER

  DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR KONUSU

  Genç bir hukuk öğrencisi olan Zeynep, iki farklı kişilik olan iki anne tarafından büyütülmüştür. Gerçek annesinin fedakarlıklarına karşılık vermeye çalışan Zeynep diğer yandan da öbür annesinin hayallerini üstlenmeye çalışır. Yıllar boyu iki taraf arasında denge kurmaya çabalayan Zeynep sürekli olarak hangi ailenin kızı olduğunu sorgulamakta lakin cevap alamamaktadır. Mehdi ise hem aile hem de mahalle sorumluluğunu üstlenmiş, tanıyan herkesin güven duyduğu cesur, fedakâr bir delikanlıdır. İşin ilginç tarafı mahalledeki herkesin sevgisini kazanan bu delikanlıya bir tek annesi güvenmemektedir. Çünkü o, içindeki boşluğu babasının intikamıyla doldururken annesi; oğlunu bir türlü kurtulamadığı karanlıktan çekip çıkarmak için, mahalleden biriyle evlendirmeyi düşünmektedir.

  Yazı kaynağı : www.canlitv.day

  Çarşamba Dizileri - Çarşamba günü yayınlanan diziler listesi!

  Çarşamba Dizileri - Çarşamba günü yayınlanan diziler listesi!

  Çarşamba Dizileri – Çarşamba günü yayınlanan diziler listesi!

  2022 – 2023 sezonu televizyon dizileri izleyicilerle buluşuyor. Peki Çarşamba dizileri hangileri?

  Hangi kanallarda çarşamba akşamları hangi diziler yayınlanıyor? Yayın akışlarında zaman zaman aksamalar olsa bile televizyon kanalları hemen her akşam bir dizi yayınlamaya çalışıyor.

  İşte televizyon kanallarında yer alan ve Çarşamba akşamları izleyicilerle buluşan diziler:

  TRT1: Mükemmel Eşleşme (Final Yaptı)

  Kanal D: O Kız

  atv: Kuruluş Osman

  Fox TV: Bir Peri Masalı

  Star TV: Çöp Adam

  Show TV: Hayat Bugün

  TV8: Tuzak

  Yazı kaynağı : televizyongazetesi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap