Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  çankırı belediyesi emlak vergisi ödeme

  1 ziyaretçi

  çankırı belediyesi emlak vergisi ödeme bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Çankırı Belediyesi

  Çankırı Belediyesi - Arsa Metrekare Birim Değeri Sorgulama

  ÇANKIRI BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME VE SORGULAMA

  Bilgisayar veya cep telefonu üzerinden belediyeye ait bir çok işlemi de takip etmek ve işleme koyabilirsiniz. Çankırı Belediyesine olan tüm Borçlarınızın Sorgulaması, Sicil Bilgilerinizin Sorgulaması, Belediyeye yaptığınız tüm ödeme ve Tahsilatların sorgulanması, Çankırı Belediyesi Bilgi Edinme hizmetinden faydalanılması.

  Yeni evlenmek isteyen çiftler Çankırı Belediyesi Nikah Rezervasyon ve Nikah Salonu Sorgulama hizmetini kullarak işlemlerini ve sorgulamalarını gerçekleştirebilirler. Emlak ve gayrimenkul konularında bilgi sahibi olmak isteyenler, Çankırı Belediyesi Arsa metrekare Fiyatları sorgulayabilirler ve Çankırı Belediyesi İnşaat Maliyetlerini öğrenebilirler. Çankırı Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri, Çankırı Belediyesi Aşınma Oranları, Çankırı Belediyesi Rayiç Değeleri, Çankırı Belediyesi e-imar sistemi, Çevre Temizlik Vergisi Bedeli Sorgulama işlemleri diğer işlemler arasında yer almaktadır.

  Bu arada Çankırı Belediyesi adrese bağlı imar durumu sorgulamak isterseniz ya da Çankırı Belediyesi sınırları içerisinde günlük Nöbetçi Eczane listesine ulaşmak isterseniz E-belediye adresini ziyaret edebilirsiniz. Belediyenin güncel İhale ilanları ve ihale sonuçları da benzer şekilde online olarak sorgulanabilmektedir.

  Yazı kaynağı : www.emlakvergisiborcu.com

  Çankırı Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama | Emlak Vergisi Sorgulama

  Çankırı Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulamak için tıklayınız

  İletişim Bilgileri;

  Telefon
  (376) 212 14 00 - 10 Hat

  Faks
  (376) 213 25 05

  Adres

  Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı No: 15 ÇANKIRI

  E-posta

  [email protected]

  Bu Belediye Portalı üzerinden Borç Sorgulama, Tahakkuk-Tahsilat yapabilme imkânı, Hizmet Masasından Belediye ile direkt istekte bulunma işlemi, Belediyede varsa işlem gören Evrağın takibi, Arsa ve Binalara ait M’² birim fiyatlarını öğrenme, Binalara ait aşınma paylarının değerlerini öğrenme, Emlak, Su, ÇTV vb. Vergisine ait tutarı öğrenme, İhale, ilan, ölüm, evlendirme duyurularının yayınlanabildiği gibi kişinin kayıtlı bilgilerini değiştirme işlemleri yapılabilir...

  Çankırı Belediyesi Ana Vep Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

  Emlak Vergisi Hangi Dönemlerde Ödenmektedir?

  Emlak vergisi 1. taksiti Mart-Nisan-Mayıs ayının sonu, 2. taksiti Kasım ayının sonuna kadar 2 eşit taksitte ödenir. (İsteyen mükellefler vergilerinin tamamını 1. dönemde ödeyebilirler)

  Emlak Vergisi Neye Göre Hesaplanır?

  Gayrimenkullere (arsa,arazi,mesken ve işyeri) ait vergi ödeyeceği yıl itibariyle asgari rayiç değerleri üzerinden hesaplanır. Vergi oranları arsalar için %03, araziler için %01, meskenler için %01 ve işyerleri için %02’dir.

  Yazı kaynağı : emlak.beyan.org

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap