Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  çanakkale sosyal bilimler meslek yüksekokulu

  1 ziyaretçi

  çanakkale sosyal bilimler meslek yüksekokulu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2021 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Üniversiteler || Doğru Tercih - Üniversite Tercihleriniz için En Doğru Adres

  Çanakkale Sosyal Bilimler MYO (@csbmyo) • Instagram photos and videos

  Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu

  ÇOMÜ Sosyal Bilimler MYO, Çanakkale nerede, Otobüs, Vapur veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  ÇOMÜ Sosyal Bilimler MYO, Çanakkale nerede, Otobüs, Vapur veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  Çanakkale şehrinde ÇOMÜ Sosyal Bilimler MYO konumuna Toplu Taşıma

  Çanakkale, Türkiye'deki ÇOMÜ Sosyal Bilimler MYO adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile ÇOMÜ Sosyal Bilimler MYO adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak ÇOMÜ Sosyal Bilimler MYO adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  ÇOMÜ Sosyal Bilimler MYO için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Kampüs Fen Edebiyat; Kampüs Kapı; Beldemiz; Üniversite.

  ÇOMÜ Sosyal Bilimler MYO adresine Otobüs, Vapur veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: Ç-1, Ç-2, Ç-3, ÇT1

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca ÇOMÜ Sosyal Bilimler MYO için yol tarifi alın.

  ÇOMÜ Sosyal Bilimler MYO adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Çanakkale konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap