Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  çakmak erdem hastanesi iletişim

  1 ziyaretçi

  çakmak erdem hastanesi iletişim bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Çakmak Erdem Hastahanesi

  Çakmak Erdem Hastahanesi

  Çakmak Köprüsü Durağından - (Dudullu Yönünden) Geçen Otobüsler
  8K, 9ÜD, 11ÇB, 11H, 13H, 19D, 131, 131A, 131B, 131TD, 131Ü, 138, 138B, 139, 139A, 139D, 139S, 320, 522 

  Çakmak Köprüsü Durağından - (Üsküdar Yönünden) Geçen Otobüsler
  9ÜD, 11P, 11V, 19D, 320, 14YE

  Kadıköy Yönünden Gelen Otobüsler
  10, 13, 14, 14B, 14ES, 19D, 20Ü

  Metro: İstanbul Otogar’dan M1 Yenikapı Metro hattına binilerek Yenikapı durağında inilir, Marmaray Metro hattına geçiş yapılır. Marmaray Üsküdar istasyonunda Üsküdar - Çekmeköy metro hattına geçiş yapılır, Çakmak Durağından hastaneye ulaşım sağlanabilir.

  Metrobüs: Anadolu veya Avrupa yakasından Metrobüs hattı kullanılarak Altunizade durağında inilir, Üsküdar - Çekmeköy metro hattına geçilir Çakmak durağından hastaneye ulaşım sağlanabilir.

  Marmaray: Anadolu veya Avrupa yakasından Marmaray kullanılarak Üsküdar istasyonuna geçilir, Üsküdar - Çekmeköy metro hattına geçiş yapılır, Çakmak Durağından hastaneye ulaşım sağlanabilir.

  Minibüs: Üsküdar (merkez) yönünden Ümraniye istikametine giden; minibüslere binilir Çakmak Erdem Hastanesi karşısında inilir.

  Havalimanı

  Deniz Yolu: Anadolu veya Avrupa yakasından deniz yolu kullanılarak Üsküdar iskelesine geçilir. Yaklaşık 20-25 dk’lık bir taksi yolculuğu ile hastaneye ulaşım sağlanabilir.

  Yazı kaynağı : www.erdemhastahanesi.com.tr

  İletişim Bilgileri

  Çakmak Erdem Hastahanesi > Doktorlarımız - Erdem Hastahanesi

  Çamlıca Erdem Hastahanesi

  Çamlıca Erdem Hastahanesi

  Erdem Sağlık Grubumuzun ikinci hastanesi olan Çamlıca Erdem Hastahanesi, 2009 yılında kapılarını hizmete açmıştır. Kurulduğu günden beri hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyen Çamlıca Erdem Hastahanemiz, hiçbir zaman bu özelliğini kaybetmeden sizler için hizmet sunmaya devam etmektedir.

  Hastanemiz Anadolu Yakası’nın en merkezi yerlerinden biri olan Çamlıca bölgesinde 6000 m² kapalı alan üzerine kurulu olup, 77 yatak kapasitesi, ileri teknolojik donanımı ve uzman sağlık personeli ile İstanbul’un pek çok ilçesinden gelen hastaları ağırlamaktadır.

  Yoğun Bakım Yatak Kapasitemiz

  Çamlıca Erdem Hastahanemiz, 3 genel ve 1 acil olmak üzere toplam 4 ameliyathaneye sahiptir. Ayrıca hastanemizde; diyaliz merkezleri, cerrahi yoğun bakım, genel yoğun bakım, yenidoğan yoğun bakım, koroner yoğun bakım ve kardiyovasküler yoğun bakım ünitesi olmak üzere toplam 20 yoğun bakım hasta yatağı kapasitelidir.

  İleri Tanı ve Tedavi Yöntemlerimiz

  Hastanemizin bünyesinde pek çok hastalığın teşhis ve tedavisini kolaylaştıran, ileri teşhis ve tedavi üniteleri de (MR, Bilgisayarlı Tomografi, Anjiyografi, Dijital Röntgen, 4 Boyutlu Ultrasonografi) bulunmaktadır.

  Yazı kaynağı : www.erdemhastahanesi.com.tr

  Erdem Hastanesi̇ - (0216) 634 01... - ÜMRANİYE / İSTANBUL

  ERDEM HASTANESİ

  Telefon numarası:   (0216) 634 01 02

  Faks numarası:  

  Müşteri hizmetleri telefon numarası:   444 ** **

  E-posta adresi:   b...erdemh... (E-posta adresi gizlenmiştir.)

  İnternet adresi:   iyifirma.com/erdem-hastanesi-cakmak/

  Yazı kaynağı : iyifirma.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap