Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  çağdaş yaşam sennur selçuk öztap öğrenci yurdu

  1 ziyaretçi

  çağdaş yaşam sennur selçuk öztap öğrenci yurdu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Çağdaş Yaşam Sennur-Selçuk Öztap Yurdu

  Çağdaş Yaşam Sennur-Selçuk Öztap Yurduyeni ismi ile Şehide Türkan Türkmen Tekin Yurdu, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsünün içinde bulunan kız  yurdudur. Tek blok 3 kattan oluşan yurt 96 yatak kapasitelidir. Şehide Türkan Türkmen Tekin Yurdu ,kaloriferli olup odalar ranza sistemiyle 4 öğrenci kalacak şekilde düzenlenmiştir. Her odanın içinde tuvalet, duş,  gardırop ve çalışma masası bulunmaktadır. Yurt binasına genel kullanıma açık etüt odaları, çamaşır makineleri, kurutma makineleri, kettle, mikro dalga fırın,  tost makinesi ve su sebilleri bulunmaktadır. Yurtta 24 saat görevli memur ve güvenlik bulunmaktadır. Bu yurda başvurular açıklanan tarihlerde http://www.barinma.yildiz.edu.tr/ adresinden yapılmaktadır.

  Adres : YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU GENÇOSMAN MAH. DAVUTPAŞA CAD. NO:90-2 GÜNGÖREN /İSTANBUL
  Yurt Müdürü Ümran HACIOĞLU: 0212 383 4085
  Telefon (Santral): 0(212) 383 4086
  Faks  :  212 383 4087


  Yazı kaynağı : www.ytukampus.com

  Çağdaş Yaşam Sennur Selçuk Öztap Kız Öğrenci Yurdu, Esenler nerede, Otobüs, Metro, Minibüs / Dolmuş veya Tren ile nasıl gidilir?

  Çağdaş Yaşam Sennur Selçuk Öztap Kız Öğrenci Yurdu, Esenler nerede, Otobüs, Metro, Minibüs / Dolmuş veya Tren ile nasıl gidilir?

  Esenler şehrinde Çağdaş Yaşam Sennur Selçuk Öztap Kız Öğrenci Yurdu konumuna Toplu Taşıma

  Esenler, Türkiye'deki Çağdaş Yaşam Sennur Selçuk Öztap Kız Öğrenci Yurdu adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Çağdaş Yaşam Sennur Selçuk Öztap Kız Öğrenci Yurdu adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Çağdaş Yaşam Sennur Selçuk Öztap Kız Öğrenci Yurdu adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Çağdaş Yaşam Sennur Selçuk Öztap Kız Öğrenci Yurdu için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Spor Kompleksi - Davutpasa Yönü; Yildiz Caddesi - Giyimkent Yönü; Fsm Erkek Öğrenci Yurdu.

  Çağdaş Yaşam Sennur Selçuk Öztap Kız Öğrenci Yurdu adresine Otobüs, Metro, Minibüs / Dolmuş veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 41AT Metro: M1A Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-19

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Çağdaş Yaşam Sennur Selçuk Öztap Kız Öğrenci Yurdu için yol tarifi alın.

  Çağdaş Yaşam Sennur Selçuk Öztap Kız Öğrenci Yurdu adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Esenler konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Çağdaş Yaşam Sennur Selçuk Öztap Kız Öğrenci Yurdu için Otobüs, Metro, Minibüs / Dolmuş ve Tren fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yıldız Teknik Üniversitesi

  Yıldız Teknik Üniversitesi

  Davutpaşa Çağdaş Yaşam Sennur Selçuk Öztap Öğrenci Yurdu
  Çağdaş Yaşam Sennur-Selçuk Öztap Yurdu Davutpaşa Kampusu içinde olup 96 yatak kapasitesine sahip kız yurdu.  Ücreti aylık 240 TL. 
  İstanbul Kız Liseliler Kız Öğrenci Yurdu
  İstanbul Kız Liseliler Yurdu Davutpaşa Kampusu içinde 30 yatak kapasitesine kız yurdu. Ücreti aylık 400 TL.

  Fatih Sultan Mehmet (FSM) yurdu 
  Davutpaşa Kampusu'nda Kredi Yurtlar Kurumuna ait 600 erkek 1200 kız öğrenci kapasiteli yurt.  Ücreti aylık 228 TL. 

  Yazı kaynağı : www.pervinkaplan.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap